pieczątki kielce, grawerowanie laserowe kielce

Witamy w sklepie 1promo.pl!

Rejestracja Logowanie

Polityka prywatności definiuje zasady oraz sposób pozyskiwania, przetwarzania oraz dalszego wykorzystywania danych osobowych zarejestrowanych Klientów.

Korzystanie z naszego systemu zamówień oznacza pełną akceptację naszego Regulaminu oraz Polityki prywatności.

Wszystkie pozyskiwane przez nas dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych oraz marketingowych na potrzeby 1PROMO. Są niezbędne w celu realizacji zamówień i udostępniane są jedynie firmie kurierskiej na etapie wysyłki towaru.

Nie ponosimy odpowiedzialności na błędnie podane dane osobowe na etapie rejestracji w naszym systemie, który później automatycznie posługuje się podanymi informacji na każdym etapie realizacji zamówienia. W momencie stwierdzenia błędu w podanych danych osobowych należy niezwłocznie poinformować o tym fakcie pracownika sklepu, w celu dokonania korekty.

Chcąc otrzymywać bezpłatne informacje o naszych nowościach lub promocjach należy zaprenumerować bezpłatna subskrybcję w postaci Newslettera. Możliwe jest to na stronie głównej w bramce o nazwie Newsletter i wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego adresu e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do niezapowiedzianej wysyłki Newsletterów wszystkim osobom zarejestrowanym w naszym systemie.